Gotowe projekty domów

Zainteresowanie domami dwulokalowymi nie słabnie od wielu lat. W ostatnim czasie jednak bardzo zmienił się sposób ich postrzegania i pomysły na ich tworzenie. Biuro projektowe Nanostudio, w którym tworzą doświadczeni i profesjonalni architekci doskonale odpowiada na aktualne trendy. Dzięki zastosowanym przez nich rozwiązaniom, będą mogli Państwo użytkować swoje dwulokalowe domy z zachwytem przez długie lata.

Nowoczesne projekty domów dwulokalowych

Jeśli chcą Państwo zdecydować się na domy dwulokalowe, warto przejrzeć w pierwszej kolejności gotowe projekty firmy Nanostudio. Proponowane przez firmę budynki nie są symetryczne, co powoduje, że sprawiają wrażenie jednolokalowych. Mogą w nich oczywiście zamieszkać dwie rodziny, zachowując komfort porównywalny z domami jednorodzinnymi. Posiadają wiele ciekawych rozwiązań, jak tarasy i balkony, które czynią je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Mają także różne zadaszenie: dwuspadowe lub też przypominają bryłą prostopadłościan.
Wybór jest na tyle duży, że będą Państwo mogli dobrać odpowiednie projekty do wielkości działki, a także swoich oczekiwań. Szczegółowe informacje zawarte są przy każdej z propozycji. Znaleźć tam można między innymi wymagania, co do powierzchni terenu, szacunkowe koszty postawienia domu oraz rozkład pomieszczeń wewnątrz, które mogą oczywiście ulec modyfikacji. Każda propozycja posiada też krótką charakterystykę, która ułatwi Państwu wizualizację. Dodatkowo kontaktując się z nami uzyskają Państwo informacje na temat możliwości wprowadzenia zmian w gotowych projektach.