Biuro architektoniczne Nanostudio Poznań

Nanostudio jest renomowaną pracownią projektową z Poznania, która oferuje wszechstronną gamę realizacji – począwszy od projektów budowlanych – łącznie z realizacją budynków – poprzez wnętrza, aż po wzornictwo przemysłowe. Nasze w pełni kompleksowe usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Wielkopolski, aczkolwiek chętnie współpracujemy także z Klientami z innych regionów Polski. W skład zespołu naszego biura projektowego w Poznaniu wchodzą młodzi, kreatywni oraz kompetentni projektanci – architekci, konstruktorzy, instalatorzy, elektrycy, specjaliści w dziedzinie budownictwa – którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły spełniające najśmielsze oczekiwania. Co istotne, zawsze uważnie wsłuchują się oni w oczekiwania Klientów, ich uwagi i sugestie, na tyle, na ile to możliwe starając się realizować ich własne pomysły. Cechą charakterystyczną tworzonych przez nas projektów i ich realizacji jest nowoczesna linia, prosta elegancja oraz wyjątkowa funkcjonalność. Zależy nam na tym, by żyło się Państwo komfortowo w domach stworzonych przez naszą pracownię z Państwa udziałem. Oferujemy możliwość wyboru wśród wielu atrakcyjnych gotowych projektów domów i wnętrz, udostępnionych na naszej stronie internetowej. Proponujemy także opcję zamówienia indywidualnego projektu, który zostanie dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb. Nasza pracownia architektoniczna  realizuje także budowy domów „pod klucz”, a także prowadzi produkcję stolarki okienno-drzwiowej oraz mebli na zamówienie.

Pracownia projektowa z Poznania

Nasze projekty i realizacje odznaczają się nowoczesną linią, prostą elegancją i niezwykłą funkcjonalnością. Mogą Państwo wybrać spośród atrakcyjnej palety gotowych projektów domów i wnętrz dostępnych na naszej stronie, albo zamówić własny projekt, który nasze biuro architektoniczne dostosuje do Państwa indywidualnych oczekiwań. Jesteśmy również firmą zajmującą się budową domów „pod klucz” oraz produkującą stolarkę okienno-drzwiową i na indywidualne zamówienie. Szeroka oferta usług oraz ogrom proponowanych możliwości z całą pewnością pozwoli Państwu urzeczywistnić marzenia dotyczące własnego domu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nią.

Jako właściciel biura projektowego Nanostudio chcę serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a także zapewnić o profesjonalizmie, staranności i zaangażowaniu, z jakimi wykonujemy każdy powierzony nam projekt. Osobiście jestem architektem, należącym do Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów, posiadającym uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Wraz z zespołem pracowni architektonicznej w Poznaniu Nanostudio, pragniemy wykorzystywać nasze szerokie kompetencje, aby dostarczać Państwu wielu projektów, dzięki którym zrealizują Państwo swoje marzenia o estetycznym i funkcjonalnym domu i biurze. Zapraszam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby – biuro projektowe (Poznań, Stary Rynek), pracownia architektoniczna (Poznań, Baranowo).