Pracownia projektowa – Poznań / Warszawa

NANOstudio jest renomowaną pracownią projektową zlokalizowaną w Poznaniu i Warszawie, która oferuje wszechstronną gamę realizacji – począwszy od projektów budowlanych – łącznie z realizacją budynków – poprzez wnętrza, aż po wzornictwo przemysłowe. Pracownia istnieje od 2008 roku. Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie miasta Poznań i Warszawa, aczkolwiek chętnie współpracujemy z Klientami z innych regionów Polski. W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, kreatywni oraz kompetentni projektanci – architekci, konstruktorzy, instalatorzy, elektrycy, specjaliści w dziedzinie budownictwa – którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły, spełniające Wasze oczekiwania.

Pracownia architektoniczna – indywidualne projekty domów

Cechą charakterystyczną tworzonych przez nas projektów i ich realizacji jest nowoczesna linia, prosta elegancja oraz wyjątkowa funkcjonalność. Zależy nam na tym, by w domach stworzonych przez naszą pracownię projektową żyło się Państwu komfortowo. Oferujemy Państwu możliwość wyboru wśród wielu atrakcyjnych gotowych projektów domów i wnętrz, udostępnionych na naszej stronie internetowej. Proponujemy także opcję zamówienia indywidualnego projektu, który zostanie dostosowany do Państwa oczekiwań i potrzeb. Szeroka oferta usług oraz ogrom proponowanych możliwości z całą pewnością pozwoli Państwu urzeczywistnić marzenia dotyczące własnego domu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nią.

Jako właściciel pracowni projektowej NANOstudio i jednocześnie architekt chcę serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a także zapewnić o profesjonalizmie, staranności i zaangażowaniu, z jakimi wykonujemy każdy powierzony nam projekt. Osobiście należę do Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów i posiadam uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Wraz z zespołem pracowni projektowej w Poznaniu i Warszawie, pragniemy wykorzystywać nasze szerokie kompetencje, aby dostarczać Państwu wielu projektów, dzięki którym zrealizują Państwo swoje marzenia o estetycznym i funkcjonalnym domu i biurze. Zapraszam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby – biuro projektowe (Poznań: ul. 27 Grudnia 11/7, Warszawa: Plac Trzech Krzyży 10/14).

Zapraszam do współpracy
mgr inż. arch. Marcin Macieszko


3(7)

Marcin Macieszko – architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Dyplom architekta uzyskał w roku 2004. Architekt należący do Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów, posiadający uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Doświadczenie zdobywane w dużych poznańskich biurach projektowych jak ADS (przy projekcie Starego Browaru – Poznań) czy Modern Construction System – Poznań. Doświadczenie zagraniczne w Gardiner Architects – jednym z czołowych biur projektowych w Dublinie. Projektowanie traktuje jako artystyczną formę wyrazu, walory estetyczne i czystość formy są podstawą jego pracy.

 

 

 

 

 

Mateusz Mazanka – ukończył studia w 2004 roku na kierunku Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie Politechniki Poznańskiej. Współpracuje z Nanostudio od początku działalności. Poza budownictwem mieszkaniowym i usługowym posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji obiektów przemysłowych i budowli specjalistycznych. W projektowanych obiektach poszukuje rozwiązań optymalnych z uwzględnieniem funkcjonalności oraz ekonomicznego uzasadnienia szanując przy tym preferencje i sugestie inwestora.

Magda Sipak – Studentka na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej. Tytuł inżyniera architekta uzyskała w 2018 roku. W ramach stypendium programu Erasmus+ uczyła się na Escuela Técnica Superior de Arquitectura w Maladze. Zdobywała doświadczenie na wielu polach, m.in tworząc ekspozycje podczas stażu w Dziale Communication & Interior Design IKEA w ramach programu Room for Life. Odbywała praktykę zawodową w biurach architektonicznych. W obszarze jej zainteresowań znajduje się cohousing, architektura dla ludzi starszych i niepełnosprawnych a także wzornictwo Półwyspu Iberyjskiego.

 

 

Marta Jarmusik – Absolwentka Architektury na Politechnice Poznańskiej, ukończyła studia w 2017. Doświadczenie zdobywała podczas pracy nad różnorodnymi projektami w kilku poznańskich pracowniach oraz podczas praktyk studenckich. Pracowała również przy tworzeniu wizualizacji oraz wnętrz.

 

 

 

 

 

 

 

Patrycja Gałat – Studentka Architektury Wnętrz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Licencjat ukończyła na wydziale Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk studenckich w biurach projektowych architektonicznych oraz wystawienniczych, a także projektach indywidualnych.

 

 

 


KATALOG 2024
POBIERZ TUTAJ

ul. 27 Grudnia 11/7, 61-737 Poznań
Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa