Gotowe projekty nowoczesnych domów piętrowych

Domy piętrowe to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy są właścicielami niedużych działek. Są one okazją do maksymalnego wykorzystania przestrzeni, która przeznaczona została na budowę nowoczesnego domu. Nanostudio – poznańskie biuro architektoniczne przygotowało gotowe projekty, z których mogą Państwo wybrać idealne rozwiązanie dla siebie. Mogą też stanowić doskonały punkt wyjścia do wykreowania własnej wizji, którą będą Państwo mogli przekazać specjalistom z Nanostudio. Oni z kolei przeleją ją na papier, dzięki czemu powstaną projekty Państwa marzeń.

Idealny dom dwupoziomowy

Spośród propozycji przygotowanych dla naszych klientów, gotowe nowoczesne domy piętrowe przyciągają ich szczególną uwagę. Pozwalają na uzyskanie dużych powierzchni oraz zastosowanie dodatkowych urozmaiceń w budowie. Są wśród nich projekty z dużymi tarasami i garażami. Przygotowano je w nawiązaniu do aktualnych trendów. Są także domy dość proste w konstrukcji, przykuwające uwagę jedynie detalami. W zależności od dokonanego wyboru można też na gotowych projektach nanieść zmiany w układzie pomieszczeń wewnątrz budynku. Wszystko po to, żeby ostateczne ustawienie maksymalnie Państwu odpowiadało.
Przygotowane przez nas projekty nowoczesnych domów piętrowych zasługują także na uwagę osób, które chciałyby, żeby dom zaprojektowano według ich własnych wytycznych, gdyż wiele pomysłów można powielić i zestawić z innymi ciekawymi rozwiązaniami. Nasi architekci posiadają duże doświadczenie i mają bardzo kreatywne podejście do każdego zadania. Z pewnością uda im się doskonale odczytać Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zobacz też  nasze:


ul. Kramarska 15/7, 61-765 Poznań