Projekty budowlane Warszawa

Podstawowym profilem działalności i jednocześnie wizytówką pracowni architektonicznej NANOstudio jest profesjonalne projektowanie domów jednorodzinnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz zespołowi kompetentnych projektantów jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne, stanowiące gwarancję niskich kosztów realizacji inwestycji oraz wysokiego komfortu użytkowania obiektu. Mając na uwadze oczekiwania i potrzeby współczesnych Inwestorów, realizujemy projekty budowlane domów parterowych i piętrowych, z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle budynków, z podpiwniczeniem itp. Chociaż nasze oddziały są zlokalizowane na terenie Warszawy i Poznania, usługi z zakresu projektowania świadczymy dla Klientów z różnych regionów Polski.

Projekty budowlane, architekci Warszawa

NANOstudio to nowoczesna pracownia architektoniczna, w której nie ma miejsca na konwencjonalne schematy oraz przypadkowe rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań, aby każda z proponowanych przez nas koncepcji wyróżniała się nie tylko atrakcyjną architekturą, ale także niesamowitą funkcjonalnością. To, co wyróżnia nasze gotowe projekty budowlane to przede wszystkim:

 • niepospolite, przykuwające uwagę bryły,
 • nowoczesne przestrzenie i proste linie,
 • maksymalnie doświetlone powierzchnie,
 • wnętrza zaprojektowane w przemyślany i czytelny sposób,
 • wygodne i ergonomiczne pomieszczenia,
 • poddasza użytkowe spełniające wszelkie standardy funkcjonalne.

Każdy współpracujący z nami architekt przygotowuje także indywidualne projekty domów, dostosowane do osobistych preferencji Inwestora. Świadcząc kompleksowe usługi z zakresu projektowania, zapewniamy fachowe wsparcie merytoryczne na każdym etapie przygotowania koncepcji, jak i jej późniejszej realizacji.

Projekty nowoczesnych domów w Warszawie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe i zarazem czasochłonne jest poszukiwanie projektu wymarzonego domu. Dlatego w zakres naszej oferty wchodzi nie tylko projektowanie domów jednorodzinnych. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, oferujemy także autorskie projekty gotowe dostępne wraz ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi. To, co wyróżnia nasze propozycje, to przede wszystkim nowoczesne bryły, ponadczasowa elegancja oraz ponadprzeciętna funkcjonalność. Wśród prezentowanych przez nas koncepcji znajdą Państwo zarówno projekty nowoczesnych domów z dachem płaskim, jak i stromym, doskonale komponujące się z każdym otoczeniem, a co najważniejsze, charakteryzujące się wyjątkową wygodą użytkowania.

Architekt projekty domów Warszawa

Gotowe projekty autorstwa pracowni architektonicznej NANOstudio to szeroka gama propozycji budynków zaprojektowanych w różnorodnych stylach. W naszej ofercie znajdą Państwo domy:

 • parterowe,
 • piętrowe,
 • do zabudowy szeregowej,
 • przeznaczone na działkę trapezową,
 • na działkę z wjazdem od strony południowej,
 • stworzone z myślą o działkach trudnych do zabudowy itp.

Inwestorom możemy też zaproponować ekonomiczne domy dwulokalowe oraz bliźniacze, mogące stanowić idealną propozycję dla rodzin wielopokoleniowych, czy dla osób pragnących mieć blisko siebie kawałek prywatnej zielonej przestrzeni. Tego typu budynki zazwyczaj są wznoszone z poddaszem użytkowym lub w wersji piętrowej, z wygodnymi tarasami sprzyjającymi wypoczynkowi.

Wbrew powszechnie panującemu przekonaniu gotowe projekty domów można dowolnie modyfikować i dostosowywać pod indywidualne potrzeby. Oznacza to, że jako Inwestorzy możecie mieć Państwo wpływ na każdy, najmniejszy nawet szczegół. Z pomocą naszych architektów w szybki sposób urzeczywistnią Państwo swoje najskrytsze marzenia dotyczące budowy domu.

Bogaty katalog i zróżnicowana oferta świadczą nie tylko o naszym profesjonalizmie oraz wieloletnim doświadczeniu, ale także o nieszablonowym podejściu. W NANOstudio pracują wyłącznie wysoce wykwalifikowani specjaliści, proponujący Klientom optymalne rozwiązania konstrukcyjne i służący profesjonalnym wsparciem na każdym etapie przygotowania wymarzonego projektu domu.

Architekci Warszawa – profesjonalna pracownia architektoniczna

Działając wiele lat w branży projektowej, doskonale wiemy, że starannie zaprojektowany dom może być nie tylko wygodny w użytkowaniu, ale także ponadczasowy. Dlatego jako pracownia architektoniczna naszym Klientom podsuwamy wyłącznie dokładnie przemyślane koncepcje, w których każdy szczegół jest na swoim miejscu. Proponowane przez nas budynki charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i wysokimi walorami estetycznymi, z łatwością wpasowując się zarówno w przestrzenie dużych aglomeracji miejskich, jak i mniejszych miejscowości.

Projekty nowoczesnych domów, architekci Warszawa

Świadcząc usługi obejmujące projektowanie domów jednorodzinnych, ze swojej strony zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelność oraz terminowość. Dzięki naszej bogatej ofercie Inwestorzy mogą u nas znaleźć projekty domów parterowych, piętrowych, z poddaszem użytkowym, a także przeznaczonych do zabudowy szeregowej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, czy dany projekt jest odpowiedni na daną działkę, zachęcamy do kontaktu z naszymi architektami. Zapraszamy również do odwiedzania siedzib NANOstudio mieszczących się na terenie Warszawy i Poznania.