Budowa domów „pod klucz”

Budowa domu jest bez wątpienia jedną z kluczowych inwestycji życia. Zatem każdy etap jej realizacji powinien być sumiennie nadzorowany. Obecność architekta pozwoli w pełni wykorzystać potencjał wznoszonego budynku. Dzięki temu, Klient może mieć pewność, że każda chwila spędzona we własnym domu będzie chwilą szczęśliwą.

Współpraca na linii inwestor – wykonawca – architekt staje się w dzisiejszych czasach normą. Jest to jak najbardziej słuszna tendencja, gdyż obecność architekta w realizacji inwestycji pomaga uniknąć niekiedy wielu nieprzyjemnych sytuacji. W wielu przypadkach, na etapie wznoszenia budynku, Klient decyduje się dokonać kilku zmian. Jego wolą jest modyfikacja projektu. Należy jednak pamiętać, że tylko architekt posiada wiedzę o tym, jakie kompromisy można zastosować, aby nie zaszkodzić całości budowy. Usuwanie błędów popełnionych przez wykonawców pociąga za sobą dodatkowe koszty, a nierzadko jest to w ogóle niemożliwe. Dlatego też warto zadbać o to, żeby konsultować wszelkie modyfikacje z doświadczonym architektem, aby w konsekwencji móc się cieszyć domem funkcjonalnym i komfortowym.

Korzystając z możliwości wybudowania domu z firmą Nanostudio, Klient zyskuje pewność, że każdy etap realizacji projektu będzie sumiennie skontrolowany. Jeżeli inwestor wykaże chęć modyfikacji projektu, powierzone zadanie zostanie wykonane sprawnie i w pełni profesjonalnie. Budowa domu „pod klucz” to oferta dedykowana dla wszystkim osobom, które chcą mieć stuprocentową pewność, że realizacja najważniejszej życiowej inwestycji nie będzie narażona na jakiekolwiek niedopatrzenia ze strony wykonawcy. Od roku 2015 w swojej ofercie będziemy mieli również gotowe budynki na sprzedaż. Pierwsza inwestycja powstaje w Baranowie koło Poznania – nad jeziorem Kierskim.