BLOG

Jak zaaranżować biuro typu open space? Poznaj 3 wskazówki!

W wielu biurach – zwłaszcza tych użytkowanych przez duże firmy zatrudniające sporo pracowników – coraz częściej spotkać można otwarte przestrzenie. Są one praktycznym rozwiązaniem i pozwalają na funkcjonalne urządzenie przestronnych pomieszczeń, wymagają jednak starannej aranżacji. Sprawdź, jakie warunki powinny spełniać projekty biur typu open space i poznaj wskazówki doświadczonych architektów! Spis treści Przestrzeń open space … Czytaj dalej Jak zaaranżować biuro typu open space? Poznaj 3 wskazówki!

Poznaj 4 zasady, które pomogą Ci urządzić domowe biuro!

  Popularność pracy zdalnej nie maleje, wręcz przeciwnie – coraz więcej osób docenia tę możliwość i z chęcią wykonuje swoje obowiązki bez wychodzenia z domu. Rozwiązanie to ma swoje mocne i słabe strony, a kluczem do utrzymania wydajności i efektywności pracownika jest odpowiednie zaaranżowanie home office. Poznaj wskazówki doświadczonych architektów z Warszawy i Poznania, których … Czytaj dalej Poznaj 4 zasady, które pomogą Ci urządzić domowe biuro!

Jak urządzić kuchnię ze smakiem? Poznaj najlepsze style architektoniczne

Stanowi jedno z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w domu i jest miejscem, w którym spędza się najwięcej czas – podczas przyrządzania i spożywania codziennych posiłków, a niejednokrotnie również przyjmowania gości. Kuchnia – bo o nią chodzi – wymaga starannego zaaranżowania i zaprojektowania w taki sposób, aby zachwycała stylem i praktycznością. Nie musisz zmagać się z jej … Czytaj dalej Jak urządzić kuchnię ze smakiem? Poznaj najlepsze style architektoniczne

Zobacz, co zawiera dobry projekt domu jednorodzinnego!

Zastanawiasz się, po czym poznać profesjonalnie przygotowane projekty domów? Taka wiedza może się przydać! W końcu to od odpowiedniego planu zależy późniejszy komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Jako doświadczeni architekci z biura NANOstudio w swoich pracowniach zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu każdego dnia tworzymy projekty przeróżnych obiektów. Sprawdź, na co zwracamy uwagę podczas naszej pracy! Spis … Czytaj dalej Zobacz, co zawiera dobry projekt domu jednorodzinnego!